Biografie Holly

17. května 2009 v 15:31 | Angel.Bianca

Holly Marie Combs


Dívka Holly Marie Combs se narodila 3.12.1973, tedy ve znamení střelce, ve městě San Diego ve státě Kalifornie. Její matka je Laurelai Combs - později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Její matce bylo totiž pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly velmi dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly jedináčkem. V jejích osmi letech se přestěhovali do New Yorku, kde začala Holly studovat herectví. Už v deseti letech hrála menší role v různých reklamách a ve třinácti dostala menší roli ve filmu Sweet Hearts Dance, kde si zahrála po boku Susan Sarandonové a Dona Johnsona. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla Holly v bocích prý 115 cm!
Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Doma má tři koně (Jesse, Jake, Jezebel), pět psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin - Alyssina máma ), dvě kočky (Blue, Selena), tři papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, pět králíků, želvu a čtyři rybky. Dále v létě pečuje o dva třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou. Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o Finleyho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Ve svém domě v Bell Canyon Area v údolí San Fernando v Kalifornii prý nemá ani televizi. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejoblíbenější film Wild At Heart.
Spolupracovala už s Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89 epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o "Brockovic" rodině.
Při natáčení ČARODĚJEK se prý Holly jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen byly nejlepší kamarádky už osm let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčením ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně.
Holly ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate. Možná i proto byla nadšená, když se mohla stát družičkou na Alyssině svatbě právě s ním. Myslí si, že nejvíc sexy chlap na WB je Joshua Jackson. Má ráda hraní scrable.
Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku, protože říká, že ona sama neměla nejideálnější mládí… Kromě pořadů o ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen "Nickelodeon Kids Choice Awards". V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff.V roce 1993 si vzala Briana Smithe, ale nakonec se rozvedli v roce 1997. Opět se vdala, jenže tentokrát s Davidem W. Dohonem s kterým má nyní syna Finleyho Artura Donoha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama