Červen 2009

5x05 Čarodějky v trikotech

30. června 2009 v 11:42 | Angel.Bianca


Hillary Duff - Rozvrhy hodin

30. června 2009 v 11:33 | Angel.Bianca


- mám tady pro vás pár rozvrhů
- rozvrhy nejsou mé tvorby
Videjko o Prue

26. června 2009 v 17:47 | Angel.Bianca

- tady máte pár videjek s první sestrou Prue
- video není mé tvorby
Miley Cyrus - Photoshoot 2009

26. června 2009 v 17:37 | Angel.Bianca

5x04 Zpěv Sirény

25. června 2009 v 11:07 | Angel.Bianca

- mám tady pro vás další díl serialu charmed tentokrat 5x04 Zpěv Sireny


Marisol Nichols s dcerou Rain

25. června 2009 v 10:19 | Angel.Bianca

1.4 - Marisol and Drew

24. června 2009 v 20:54 | Angel.Bianca

Barvy: černo-šedivá
Obrázky: Marisol Nichols and Drew Fuller

Marisol Nichols

24. června 2009 v 20:48 | Angel.Bianca
Povolání: Herečka
Věk: 35
Datum narození: 2. 11. 1973
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Znamení: Štír

Marisol Nicholsnové její slavné úspěchy ve ,kterých se přizpůsobila ve filmu i v televizi.Ona se rychle stala jednou z nejvíce vyhledávaných hereček v Hollywoodu,práce s části vynikajících herců a ředitelů v obchodu. Příjemce orla skalní odměna za nejslibnější herce nebo herečku, Nichols také vydělal ALMA jmenování pro význačnou herečku hrající roli v " princezna a Námořník ".
Nicholsnovám je v běžně hrajících v lvech brána komedie "delta fraška". Ona byla nejvíce nedávno viděný v dramatu "podle práva" pro ABC ve kterém ona portrétovala vášnivého právníka kdo bojovat za špatný obviněný. Přehlídka také zahraný Kyle MacLachlan. Jen dřívější k ona hrála na ženský dovést dovnitř Štěpán Bochco-ovo New York zločin drama'"slepá spravedlnost" také na ABC. Nichols přijal kritický jásot pro její roli jak Ron Eldardovo otrlý partner, "Karen Bettancourt".
Během její mezery Nichols' zahraný ve filmu "velká maminka-ovo dům 2" protější Martin Vavřinci, který otevřel v já sám v divadle dřívější tento rok.
Nichols další televize úvěry zahrnují její roli as'"Viktorie Santiago" na Showtime-ovo kriticky uznávanou řadu '"zmrtvýchvstání Blvd" právě tak jako početný host vzhledy na udeřenou řadu including'"přátelé", "jinak zvaný"' "Nip/Tuck"' "CSI"' "právo a řád SVU", "ER" and' "chladný případ". Ona má zahraný v tři televizi filmy, včetně NBC-ovo "mateřské země bezpečí"' NBC-ovo " princezna a příslušník námořní pěchoty" a " princezna a španělská čtvrť chlapec" pro Showtime.
Její/jí/ji další film úvěry zahrnují "Audrey Griswold" protější Chevrolet honit v "příkrm-jak uvolnění", "Bowfinger", "Mafia", "nemůže trvalé zastavení" a "křičet 2".
V její/ní volném času, Nichols je aktivista, stoupenec a přihlásí se dobrovolně dozorce pro Criminon, mezinárodní, nevýdělečný organizace, který adresy příčina zločinnosti a hledá rehabilitovat chovance. Ona je také komisař a stoupenec pro CCHR. Občané pověření na lidská práva (CCHR) je nevýdělečný, společenský prospěch organizace oddané vyšetřování a vystavující psychiatrická porušení lidských práv.
Nichols, kdo je původně z Chicago oblasti, aktuálně bydlit v Los Angeles. Ona je nejstarší tří a má dva mladší bratry.

Sarah Michelle Gellar

24. června 2009 v 20:44 | Angel.Bianca
Povolání: Herečka
Věk: 32
Datum narození: 14. 04. 1977
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Beran
Výška: 158 cm

Sarah začala svoji hereckou kariéru již ve čtyřech letech, právě když jedla v místní restauraci ji objevil jeden agent. O tři týdny později měla první práci v televizním filmu "An Invasion of Privacy" (1983). Také si v tomto věku zahrála v reklamách pro Burger King a McDonalds "The Battle of the Burgers". V roce 1984 se její rodiče rozvedli. Ve stejný rok se objevila jako Philova dcera ve filmu "Over the Brooklyn Bridge".
V průběhu několika následujících let dostávala několik menších rolí ve filmech i v televizi. První velký zlom přišel v roce 1993, když si zahrála v roli Kendall Hartové ve televizním seriálu "All my children", kde působila 2 a půl roku. Za tuto roli byla v roce 1994 nominovaná a v roce 1995 již obdarována cenou Emmy v kategorii "Younger Leading Actress".
Druhý významný zlom přišel, když dostala roli Buffy v seriálu Buffy, přemožitelka upírů "Buffy the Vampire Slayer". Nejprve se Warner Brothers rozhodlo natočit jen 13 dílů, ale kvůli velkému úspěchu se natočilo dalších 22 dílů. Díky bojovým scénám v seriálu se naučila Tae Kwon Do a Kickbox. Tento seriál odstartoval kariéru Sarah k větším filmovým rolím.
Hned v roce 1997 si zahrála vedlejší roli Helen Shivers ve filmovém thrilleru Tajemství loňského léta "I Know What You Did Last Summer" s Jennifer Love Hewitt. Kde cestou z párty čtveřice teenagerů autem srazí rybáře, který se jim přesně za rok začne mstít. Následovala další vedlejší role ve filmu Vřískot 2 "Scream 2", kde si zahrála po boku Davida Arquetteho, Neve Campbell a Courteney Cox.
V romantickém dramatu Velmi nebezpečné známosti "Cruel Intentions" (1999), konečně dostala hlavní roli po boku Ryana Phillippa a Reese Witherspoon. Za tento film získala honorář 500 000 dolarů a za jednu roli v seriálu "Buffy, přemožitelka upírů" si vydělala 75 000 dolarů. V dubnu roku 2001 se zasnoubila s Freddiem Prinzem Jr. a v září roku 2002 si řekli své "Ano" na malém, skromném obřadě v Mexiku.
Po svatbě si Sarah nechala přeměnit na Sarah Michelle Prinze Jr.
Nesou se informace že má tajný vztah s Davidem Boreanazem.
Sarah má hned několik tetování: čínský symbol, Tao symbol, Celtic desing a dýku.

Rachel Bilson

24. června 2009 v 20:41 | Angel.Bianca
Povolání: Herečka
Věk: 27
Datum narození: 25. 08. 1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Panna
Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků - dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny. Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů.
Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během studia na Notre Dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress. Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.
Potom přišel její "velký rok", rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních - dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu: Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku.
Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů. Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodu.
OBÍBENÉ:
Jídlo: cereálie
Svačina: Sušenky(tzv. cookies)
Zmrzlina: cookies,smetanová nebo kávová
Sport: basketbal
Herci: Johnny Depp, Sean Penn
Herečky: Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Drew Barrymore
Svátek: Halloween
Hudba: Bruce Springsteen, Billie Holiday, Jeff Buckley
Filmy: Goonies,Welcome to Dollhouse
Seriály: Přátelé a Sex ve městě

Knihy: "Edie" by Jean Stein and George Plimpton

Miley Cyrus

24. června 2009 v 20:33 | Angel.Bianca
Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 16
Datum narození: 23. 11. 1992
Místo narození: Franklin, Tennessee, USA
Znamení: Střelec
Výška: 164 cm
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.
Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.
O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.
24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.
O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.
Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.
V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.
V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.
Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.•
Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce)

Amanda Bynes

24. června 2009 v 20:28 | Angel.Bianca

Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka
Věk: 23
Datum narození: 3. 04. 1986
Místo narození: Thousand Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Beran
Výška: 173 cm
Amanda Bynes se narodila a vyrůstala v Kalifornii, jako herečka se začala prezentovat od svých 10 let. Ve 12 letech měla Bynesová svou vlastní show skečů The Amanda Show. Za tuto show obdržela Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku.
Je známá především televizním divákům z role Holly Tyler v seriálu What I Like About You. Roku 2003 ztvárnila roli Daphne Reynoldsové ve snímku Co ta holka chce (What a Girls Wants, režie Dennie Gordon, 2003). V roce 2002 si zahrála vedle Frankie Munize v komedii Velký tlustý lhář (Big Fat Liar, režie Shawn Levy, 2002), za kterou opět obdržela Kid´s Choice Award. Svůj hlas propůjčila postavě Pipera v animovaném filmu Roboti (Robots, režie Carlos Saldanha, Chris Wedge, 2005).
V roce 2006 se objevila jako nadšená hráčka fotbalu, středoškolačka Viola ve filmu režiséra Andy Fickmana, Super náhradník.

Hillary Duff

24. června 2009 v 20:18 | Angel.Bianca
Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka
Věk: 21
Datum narození: 28.9.1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Váhy
Životopis
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

5x03 A pak žili štastně

22. června 2009 v 17:02 | Angel.Bianca

- ténto díl je ve špatné kvalitě, ale lepší sem nesehnala ale aspon něco

Charmed fan fiction 9 serie - Promo others

20. června 2009 v 17:11 | Angel.BiancaCharmed fan fiction 9 season - Promo Paige

20. června 2009 v 17:03 | Angel.Bianca


Charmed fan fiction 9 serie - Promo Phoebe

20. června 2009 v 17:00 | Angel.BiancaCharmed fan fiction 9 serie- Promo Piper

20. června 2009 v 16:54 | Angel.Bianca
Charmed fan fiction - Promo Photo 9 serie

20. června 2009 v 16:47 | Angel.Bianca

5x02 Malá mořská čarodějka část 2

19. června 2009 v 14:13 | Angel.Bianca